Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookie.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Jesteś tutaj:

O nas

Extreme Solutions Group to firma od 2004 roku prężnie rozwijająca się na rynku Polskim.  Została powołana jako agencja zajmująca się kompleksową obsługą i organizacją wydarzeń  firmowych: szkoleń, konferencji, eventów i imprez firmowych, a także wspierająca działania PR. Dzięki ciężkiej pracy, stale wzrastającym oczekiwaniom naszych klientów i naszej elastyczności rozpoczęliśmy systematyczne rozszerzanie zakresu działalności. I tak powstały kolejne wyspecjalizowane działy firmy:

 

ESG B2B - zajmuje się organizacją i obsługą biznesowych wydarzeń naszych klientów. Podejmujemy się organizacji i obsługi najbardziej wyszukanych pomysłów. Również sami zajmujemy się kreacją eventów, konferencji, imprez firmowych, szkoleń jak również działaniami OUTDOOR z zakresu PR i reklamy.
ESG Catering – podejmujemy się organizacji i obsługi wydarzeń gastronomicznych. Pomagamy przy wyborze miejsca, menu, zastawy, ale również dekoracji, oprawy muzycznej i obsługi. Przygotowujemy dania kuchni europejskiej, kuchni regionalnych oraz indywidualne menu  dostosowane do potrzeb klientów i charakteru imprezy. Obsługiwaliśmy gastronomię na spotkaniach biznesowych i szkoleniach, konferencjach, otwarciach nowych placówek, ale również na imprezach okolicznościowych, piknikach i spotkaniach w terenie.
Proponujemy również pokazy gastronomiczne, degustacje i szkolenia prowadzone przez profesjonalnych baristów, kiperów, szefów kuchni.
ESG Extreme Wear – to nasza własna marka odzieży dla osób wymagających. Tworzymy kolekcje dla osób aktywnych zarówno w pracy jak i w czasie zajęć rekreacyjnych.
ESG M.I.C.E – zajmuje się kompleksową organizacją i obsługą wydarzeń firmowych: spotkań, konferencji, imprez, wyjazdów, szkoleń. Współpracujemy z obiektami hotelowymi w zakresie organizacji atrakcji dla ich gości.  Oferujemy doradztwo przy wyborze atrakcji i kreowaniu imprez jak również ich koordynację.
ESG Medical – w swojej ofercie proponujemy szkolenia medyczne, zabezpieczenie medyczne imprez, pokazy i szkolenia specjalistyczne. Zajmujemy się również produkcją odzieży medycznej i dystrybucją sprzętu ratowniczego i medycznego.

 

Posiadamy również sklepy internetowe i stacjonarne z militariami i sprzętem outdoorowym.
Nasze atuty to elastyczność, profesjonalizm i dokładność w przygotowaniach programu imprezy. W razie potrzeby wykazujemy się umiejętnością improwizacji.

 

 

Flash bannerGunshop
Zaufali nam